אודות החברה

חברת טאו תיירות עסקית מסין בע"מ נוסדה בשנת 2008 מתוך הצורך העולה וגובר לדרכי תקשורת שוטפות ונוחות בין ישראל לסין.

IMG_5135

בעשור האחרון סין העמיקה באופן אינטנסיבי את קשריה עם ישראל במגוון תחומים: תיירות, מסחר, חקלאות, טכנולוגיה, תעשייה, תרבות ועוד תחומים רבים. בנוסף, המערב וישראל גם הם מעוניינים לחזק את הקשרים מול סין על מנת לאתר הזדמנויות כלכליות, חברתיות ופוליטיות, להרחיב את פועלן וליצור רשת ענפה של אפשרויות שיתופי פעולה.

כיום קיימים כבר שיתופי פעולה רבים בין סין לישראל ומספרם גובר מדי שנה בשנה. אנשי עסקים מסין מגיעים באופן שוטף לישראל על מנת לחקור מגוון דרכים לבניית קשרים חדשים וחיזוק קשרים קיימים.

ואולם, הדרך להצלחה רצופת מהמורות, ועל מנת להבטיח את יציבות הקשרים מול סין יש לעשות מאמצים רבים כדי לשמור על מערכת יחסים בין אישית ועסקית מוצלחת ופוריה.

הצעד הראשון להצלחה עסקית עם סין הוא הבנת התרבות

תקשורת איננה רק שפה, אלא גם הבנת המנהגים, הערכים והדרכים הייחודיות על-פיהן חברה פועלת. למשל, תרגום לסינית ומסינית באופן מדויק ומעמיק יכול להתבצע רק על ידי אלו אשר מכירים לעומק את שתי התרבויות, ומודעים לניואנסים של השפה ולאופן שבו נאמרים גם הדברים שבין השורות.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה

חברת טאו מציעה שירותי תרגום סינית, הדרכת טיולים בסינית וליווי משלחות עסקיות מסין. בעזרת שירותים אלו, התקשורת מול הסינים תתנהל בצורה חלקה ונוחה ביותר. אנו מספקים שירותים ברמה הגבוהה ביותר, תוך מתן דגש על צרכיו הייחודיים של כל לקוח ומתן יחס אישי, אדיב ומקצועי.

צוות המשרד של טאו תיירות עסקית מסין בע"מ הנו מיומן מאוד ובעל שנים של ניסיון אישי בתקשורת מול סין. מלבד צוות המשרד אשר דובר סינית, חברת טאו מפעילה עוד כ-40 נותני שירות מקצועיים בתחומם ובעלי ניסיון רב – מתורגמנים לסינית (סינים וישראלים), מדריכי טיולים מוסמכים דוברי סינית, נהגים של רכבי תיירים ורבים וטובים נוספים.


איל בנר | מנכ"ל

איל גדל בקיבוץ דגניה א', לאחר השירות הצבאי ביחידה מובחרת, נסע איל לסין בעקבות חלומו ללמוד טאי צ'י וקונג פו. הוא נדבק ב"חיידק הסיני", ובמהלך שמונה השנים הבאות שהה בסין במשך תקופות ארוכות בהן טייל ברחבי סין ולמד סינית באוניברסיטת בייג'ינג.

 בעל תואר B.A. באוניברסיטה העברית בחוג ללימודי מזרח אסיה ובוגר קורס מורי דרך של משרד התיירות לדוברי סינית. בשנת 2007 החל לעסוק במתן שירותים שונים בסינית עבור לקוחות סינים. מאז הספיק להדריך, ללוות ולתרגם מאות קבוצות ומשלחות סיניות שהתארחו בארץ ולסייע לאינספור עסקים ישראלים בתקשורת מול סין. בנוסף, איל שירת ביחידת המילואים של דובר צה"ל מול התקשורת הסינית.

הקמת חברת טאו, יחד עם ניהולה בפועל ובחירת צוות העובדים, צמחו מתוך ניסיון אישי בשטח, חיבור ותשוקה לתחום, ורצון להביא המוצר שלנו בצורה המקצועית והשירותית ביותר שיש בארץ.

לירון אורמן | מנהלת פיתוח עסקי

לאחר לימודים לתואר ראשון בחוג ללימודי מזרח אסיה, ולפני לימודי התואר השני, גרה שנתיים בבייג'ינג. טיילה בכל רחבי סין, עבדה ולמדה סינית. העניין בתיירות עסקית הגיע במהלך לימודי התואר השני, אז שימשה כמתורגמנית למשלחות מסין ולמדה כמה טעויות אפשר לעשות כשלא יודעים כיצד לארח סינים בישראל. משנת 2011 עובדת בחברת טאו. כיום מלמדת אחרים איך להימנע מטעויות, מעבירה הדרכות ללקוחות בנושא תרבות עסקית בסין ואירוח משלחות מסין ומנהלת את הפיתוח העסקי של חברת טאו בסין.

אלכס קופנס | מנהל פרויקטים

בעל תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בלימודי מזרח אסיה ויחסים בין-לאומיים. לאחר סיום הלימודים בארץ, נסע לסין לעיר קונמינג על מנת להמשיך בלימודי השפה הסינית, שם שהה שנה וחצי. עובד משנת 2012 כמנהל פרויקטים בחברת טאו, בשנים האחרונות מתמקד בעבודה מול משלחות עסקיות ואקדמיות גדולות.

 

בין לקוחותינו

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר מיידית עבור השירות הדרוש לכם צרו קשר