ליווי עסקי בסין וייבוא מסין

ליווי עסקי בסין וייבוא מסין

אנשי עסקים ישראלים עלולים להיתקל בבעיות בעת הביקור בסין ובעת הניסיון לתקשר עם גורמים סינים שונים. הבנת השפה והתרבות הסינית עלולות להוות מחסום מהותי בניסיון ליצור ולתחזק קשרים חיוניים להצלחת העסקים.

חברת טאו תסייע לך להפוך את נסיעת העסקים לחוויה מיוחדת, אשר תוכל לפתוח בפניך דלתות שאינן נפתחות בפני מי שאינו יודע היכן לחפש אותן וכיצד לעבור דרכן.

שירות של ליווי עסקי בסין וייבוא מסין מוצע על ידי חברת טאו לחברות, גופים או אנשים פרטיים אשר מעוניינים לייבא ציוד, לייצר מוצרים, לאתר מפעלים/ספקים/יצרנים, לסייר בתערוכות ועוד. נוכל לסייע לך למצוא את מבוקשך בסין בצורה חלקה, יעילה ומהירה ובכך להבטיח כי המשך התקשורת עם הגורמים הסינים יהיה מוצלח ופורה.

ליווי עסקי מלא הכולל:

  • ליווי בעת נסיעה לסין הכולל תרגום לסינית בפגישות ותערוכות
  • איתור מוצרים או ציוד במפעלים בסין
  • משא ומתן עם הספק הסיני
  • שירות בדיקת איכות לפני שילוח לארץ
  • שילוח מסין לארץ עד לבית הלקוח

ליווי עסקי בסין

מלווה מטעם חברת טאו, דובר סינית ובקיא ברזי התרבות הסינית, יוכל ללוות אותך באופן צמוד לאורך כל נסיעת העסקים המתוכננת. בין אם יש ברצונך לאתר מפעלים, לבקר בתערוכות, לתקשר עם ספקים ועם יצרנים, לערוך סיור בקרת איכות או להיות נוכח בפגישות עסקים, המלווה הצמוד מטעם חברת טאו יוודא כי האינטרסים שלך מיוצגים באופן מלא מול הצד הסיני.

פגישה מסודרת תיקבע בינך ובין המלווה הצמוד על מנת להבטיח תיאום ציפיות מלא, ולספק הזדמנות לעשות את ההכנות באופן היעיל ביותר.

מלווה צמוד מטעם חברת טאו יגדיל אלפי מונים את הסיכויים שלך ליצור את המגעים הנכונים מול הצד הסיני.

ייבוא מסין

היתרונות הכרוכים בייבוא מסין בעזרת טאו קשורים באופן ישיר לצוות המקצועי והמסור שליווה אותך לאורך כל התהליך. הצוות של חברת טאו אשר מתמחה באופן פרטני בהיבט של ייבוא מסין, הוא בעל הבנה מעמיקה בנהלים המקובלים ובחוקים הכתובים והנהוגים בתהליכים אלה. חברי הצוות יודעים להתמודד בצורה אידיאלית מול הספקים הסינים, דבר המאפשר להם להשיג מחירים נוחים יותר ולבצע מו"מ בצורה הנכונה והטובה ביותר מול המפעלים הסינים.

כל אלו נותנים את כל היתרונות הנדרשים על מנת לייבא בהצלחה את כל אשר תבקשו. בקרת איכות, נושא נוסף מולו ההתמודדות היא לעיתים בעייתית, היא היבט בו אנו משקיעים את מירב מאמצינו כחלק בלתי נפרד מהבטחת שביעות רצונותיכם.

הצוות המקצועי של חברת טאו יוודא עד לפרט הקטן ביותר כי לא נותרו קצוות פתוחים בתהליך וכי ההתנהלות מול סין תתבצע בצורה חלקה ויעילה.