תרגום לסינית של מצגות ומסמכים

תרגום סינית בכתב – תרגום מצגות, מסמכים וטקסטים לסינית ומסינית

חברת טאו מספקת מגוון שירותי תרגום סינית בכתב על ידי מתורגמנים מנוסים ומקצועיים דוברי סינית כשפת אם, אשר יקפידו על איכות ומהימנות למקור.

בין אם מדובר בתרגום לסינית של מצגות, חוזים, ברושורים או תעודות ובין אם מדובר בתרגום של כרטיסי ברכה לימי הולדת או לחתונות של שותפיכם הסינים, חשוב שהתרגום יתבצע ברמה הגבוהה ביותר על מנת להמנע מטעויות מביכות ולמען שימור היחסים ביניכם לבין עמיתכם הסינים (לקריאה נוספת על החשיבות בשימור היחסים לחץ/י כאן).

new-ch-written

תרוגם סינית בכתב של מצגות

חברת טאו מציעה מגוון שירותי תרגום לסינית ומסינית:

  • מצגות מקצועיות
  • ברושורים מכל הסוגים
  • פרופיל חברה
  • חוזים
  • מיילים 
  • כרטיסי ברכה אישיים
  • כרטיסי ביקור
  • שמות

תרגום לסינית של מצגות מסמכים רשמיים

 

בעת תרגום לסינית של מצגות מקצועיות ומסמכים רשמיים, ישנה חשיבות יתרה לכל מילה ומילה הן מבחינת הטקסט והן מבחינת הסאבטקסט. המתורגמנים המנוסים של טאו יקפידו לשמור על רמת תרגום באיכות הגבוהה ביותר תוך כדי מתן שימת לב לפרטים הקטנים ותוך התחשבות מקסימאלית בדרישותיכם ובצרכיכם.

לחברת טאו ניסיון עשיר בתרגום לסינית ומסינית של מצגות מקצועיות במגוון תחומים, תרגום לסינית של נאומים בעת אירועים רשמיים ותרגום מסמכים רשמיים מכל הסוגים. כל התרגומים מבוצעים על ידי מתורגמנים מקצועיים – דוברי סינית שפת אם שחיים בארץ, תוך הקפדה יתרה על מעגל בקרת האיכות הפנימי, הכולל הגהה בידי מתורגמן נוסף, והגהה לאחר הטמעת הגרפיקה על ידי הלקוח בעת הצורך.

 

תרגום לסינית של ברכות

תרגום לסינית של ברכות וטקסטים אישיים

חלק בלתי נפרד משימור מערכת יחסים קרובה ומבוססת היטב בין הצד הישראלי לצד הסיני, הנה ברמה שמעבר ליחסים העסקיים גרידא. מהיכרותנו עם התרבות הסינית ומנהגיה אנו ממליצים בחום לשלוח ברכות לאירועים משמחים כגון ימי הולדת, הולדת בן או בת, חתונה או כל אירוע משמח אחר.

כמו כן כבכל שנה חברת טאו מציעה כרטיסי ברכה לשנה הסינית החדשה (החג החשוב ביותר לסינים שחל בסביבות פברואר לפי לוח השנה הסיני),  אותה תוכלו לשלוח לעמיתכם כמחווה חברית של רצון טוב. תוכלו להשתמש בברכה אותה אנו מציעים או להשתמש בשירותי התרגום שלנו ולתרגם ברכה משלכם. מידע נוסף על ברכות ומתנות לשנה החדשה תוכלו למצוא כאן.

 

תרגום לסינית של שמות וכרטיסי ביקור לסינית

סינית מנדרינית אינה שפה פונטית אלא מורכבת מהברות. שם סיני מסורתי מורכב משתיים או שלוש הברות כאשר האות הראשונה היא שם המשפחה, ושתי האותיות הבאות הן השם הפרטי (לכל הברה יש משמעות). לדוגמא: לי ש'יאו לונג אותו אתם מכירים בתור ברוס לי- 'לי' – שם משפחה, ש'יאו לונג – שם פרטי, ופירושו 'דרקון קטן'.

אפשרות נוספת, שמערביים רבים נוהגים להשתמש בה היא תרגום ישיר של השם המלא להברות סיניות, אך משמעות האותיות אינה משחקת תפקיד, אלא צלילן. לדוגמה: Ba la ke – Ao ba ma שם זה הינו תרגום ישיר, ע"פ הברות, של השם: ברק אובמה.

 

לקבלת הצעת מחיר מיידית עבור שירותי תרגום לסינית בכתב צרו איתנו קשר.